Про компанію

Компанія «Віннер Автомотів» є офіційним дилером Ford та партнером Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні.

Мультибрендовий автосалон «Віннер Автомотів» - це не тільки грандіозний архітектурний проект, а й реалізація сучасної концепції обслуговування клієнтів. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – це корпоративні цінності нашої компанії. Загальна площа двоповерхової споруди становить 8400 квадратних метрів. Із них 5300 кв. м – сервісна зона, а 2200 кв. м. - салони з продажу.

DSC_0777.JPG

Наша команда повністю віддана своїй роботі. Наш обов’язок - консультувати і супроводжувати клієнта лише на найвищому рівні . Ми впроваджуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

IMG_0324.jpg

«Віннер Автомотів» - представляє легкові й комерційні автомобілі легендарного бренду Ford. Досвідчена команда майстрів-професіоналів «Віннер Автомотів»  забезпечать пильну увагу до Вашого авто та найвищу якість обслуговування.

IMG_0312.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Віннер Автомотів», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном +380444960006. Ми завжди раді Вам.